Ferie zimowe z Wahadłem

30 stycznia – 10 lutego 2023 | BCKiH Wahadło | obowiązują zapisy lub bilety


Serdecznie zapraszamy do udziału w Feriach zimowych 2023. W tym roku zapraszamy do udziału w feriach dzieci od 6 roku życia ale także – w niektórych sytuacjach – seniorów.


Ważne pytania i odpowiedzi.

Jak się zapisać na ferie?
– Zapisy możliwe są tylko i wyłącznie w recepcji BCKiH Wahadło. Do zapisu konieczne jest wypełnienie i podpisanie karty zgłoszeniowej ( link do karty: https://bit.ly/karta_ferie ). Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych na zajęcia.
Jedynie bilety na spektakl „Bałwanek obrońca zimy” dystrybuowane są również w Internecie.

Skąd wziąć kartę zgłoszeniową?
Kartę zgłoszeniową możesz pobrać w Internecie – link do karty: https://bit.ly/karta_ferie , wydrukować ją w domu, wypełnić i przynieść do recepcji Wahadła lub pobrać ją w recepcji Wahadła i wypełnić ją na miejscu.

Kiedy mogę zapisać się/ dziecko na ferie?
– Zapisy na wszystkie zajęcia i atrakcje w ramach ferii ruszają 18 stycznia 2023 o godzinie 15:00.

Czy mogę za zajęcia zapłacić przelewem?
– Nie, za zajęcia opłaty dokonujesz w recepcji BCKiH Wahadło osobiście. Możesz na miejscu zapłacić gotówką lub kartą.

Czy mogę zapisać się/dziecko na kilka zajęć?
– Tak, możesz zapisać dziecko na dowolną ilość zajęć, pod warunkiem dostępności miejsc.

Czy osoba spoza Brześcia Kujawskiego może wziąć udział w zajęciach?
– Tak, w zajęciach mogą uczestniczyć osoby spoza gminy Brześć Kujawski.

Jaki jest plan na każdy dzień ferii?
Pełny plan ferii znajduje się na dole tej strony, na plakatach informacyjnych lub w regulaminie https://bit.ly/regulamin_ferie

Plan zimowych ferii z Wahadłem


30.01.2023 PONIEDZIAŁEK, 16:00
Spektakl „Bałwanek obrońca zimy”
Ilość miejsc dostępnych: limit 218 osób
Odpłatność: 15 zł (bilety dostępne od 18.01.2023 od godz. 15:00 w kasie BCKiH Wahadło i na biletyna.pl)


31.01.2023 WTOREK, 10:00 i 12:00
„Tworzymy naczynia z gliny metodą wałeczkową” – zajęcia realizowane przez Stowarzyszenie „Teatr Nasz” w ramach projektu „Odkurzamy Neolit – warsztaty zimowe” w ramach programu grantowego „Budujemy mosty 2022” ze środków Fundacji Anwil.
Dla kogo?: dzieci w wieku 8-15 lat oraz seniorzy
Ilość miejsc dostępnych: 20 osób na każdą godzinę
Odpłatność: bezpłatnie (zapisy od 18.01.2023 od godz. 15:00 w recepcji BCKiH)


01.02.2023 ŚRODA, 10:00 i 12:00
„Tworzymy komiks z Arche i Brzesiem” – zajęcia realizowane przez Stowarzyszenie „Teatr Nasz” w ramach projektu „Odkurzamy Neolit – warsztaty zimowe” w ramach programu grantowego „Budujemy mosty 2022” ze środków Fundacji Anwil.
Dla kogo?: dzieci w wieku 8-15 lat oraz seniorzy
Ilość miejsc dostępnych: 20 osób na każdą godzinę
Odpłatność: bezpłatnie (zapisy od 18.01.2023 od godz. 15:00 w recepcji BCKiH)


02.02.2023 CZWARTEK, 10:00 i 12:30
Muzokar – warsztaty muzyczne, czyli zajęcia muzyczno-rytmiczne dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które przeniosą uczestników w świat dźwięku i mówiących instrumentów. Razem zagramy na instrumentach, zatańczymy w kręgu, stworzymy orkiestrę.
Kiedy i dla kogo?: godz. 10:00 (dzieci 6-8 lat) i godz. 12:30 (dzieci 9-12lat)
Ilość miejsc dostępnych: 20 miejsc na każda z godzin
Odpłatność: 20 zł (zapisy od 18.01.2023 od godz. 15:00 w recepcji BCKiH; płatność przy zapisach.)


03.02.2023 PIĄTEK, 10:00 i 12:30
„Z pamiętnika młodego zielarza” – robimy zielniki z leczniczymi ziołami – zajęcia realizowane przez Stowarzyszenie „Teatr Nasz” w ramach projektu „Odkurzamy Neolit – warsztaty zimowe” w ramach programu grantowego „Budujemy mosty 2022” ze środków Fundacji Anwil.
Dla kogo?: dzieci w wieku 8-15 lat oraz seniorzy
Ilość miejsc dostępnych: 20 osób na każdą godzinę
Odpłatność: bezpłatnie (zapisy od 18.01.2023 od godz. 15:00 w recepcji BCKiH)


06.02.2023 PONIEDZIAŁEK, 10:30 (dzieci 8-12 lat), 12:00 (13-16 lat), 13:30 (13-16 lat), 15:00 (dzieci 8-12 lat), 16:30 (5-7 lat)
Kino sferyczne w BCKiH Wahadło
Dla kogo?: 10:30 (dzieci 8-12 lat), 12:00 (13-16 lat), 13:30 (13-16 lat), 15:00 (dzieci 8-12 lat), 16:30 (5-7 lat)
Ilość miejsc dostępnych: 20 osób na każdą godzinę
Odpłatność: 15 zł (zapisy od 18.01.2023 od godz. 15:00 w recepcji BCKiH; płatność przy zapisach)


07.02.2023 WTOREK, 11:00
„Pogaduchy nad jeziorem” spotkanie z ornitologiem, ichtiologiem i ognisko nad jeziorem Cmentowo.
Miejsce zbiórki: BCKiH Wahadło
Dla kogo?: dzieci w wieku 8-15 lat oraz seniorzy
Ilość miejsc dostępnych: 50 osób
Odpłatność: bezpłatnie (zapisy od 18.01.2023 od godz. 15:00 w recepcji BCKiH)


08.02.2023 ŚRODA, 10:00 i 12:00
„Robimy biżuterię” – naszyjniki z koralików, piór i muszli. Zajęcia realizowane przez Stowarzyszenie „Teatr Nasz” w ramach projektu „Odkurzamy Neolit – warsztaty zimowe” w ramach programu grantowego „Budujemy mosty 2022” ze środków Fundacji Anwil.
Dla kogo?: dzieci w wieku 8-15 lat oraz seniorzy
Ilość miejsc dostępnych: 20 osób na każda godzinę
Odpłatność: bezpłatnie (zapisy od 18.01.2023 od godz. 15:00 w recepcji BCKiH)


09.02.2023 CZWARTEK, 10:00 i 12:00
Bal karnawałowy dla dzieci
Dla kogo?: dzieci w wieku od 6 lat
Ilość miejsc dostępnych: 20 osób na każda godzinę
Odpłatność: 5 zł (zapisy od 18.01.2023 od godz. 15:00 w recepcji BCKiH, płatność przy zapisach)


10.02.2023 PIĄTEK, 10:00 i 13:00
„Robimy podkładki pod kubek” – warsztaty z wikliny. Zajęcia realizowane przez Stowarzyszenie „Teatr Nasz” w ramach projektu „Odkurzamy Neolit – warsztaty zimowe” w ramach programu grantowego „Budujemy mosty 2022” ze środków Fundacji Anwil.
Dla kogo?: dzieci w wieku 8-15 lat oraz seniorzy
Ilość miejsc dostępnych: 20 osób na każda godzinę
Odpłatność: bezpłatnie (zapisy od 18.01.2023 od godz. 15:00 w recepcji BCKiH)


Pliki do pobrania

  1. Karta zgłoszeniowa (PDF)
  2. Regulamin udziału w feriach(PDF)