Koło plastyczne “Akwarelka”

Koło plastyczne “Akwareka”

Działania podjęte w ramach koła plastycznego Akwarelka przyczyniają się do rozwijania zdolności i zainteresowań artystycznych wychowanków. Udział w zajęciach pozwala na rozwój twórczych i poznawczych doświadczeń, odczuwanie pozytywnych doznań i emocji. Podczas naszych spotkań dzieci uczą się współpracy, odkrywają własne możliwości twórcze.
Uczestnicy zajęć Akwarelki biorą udział w licznych konkursach. Bez względu na umiejętności każdy mały artysta jest doceniony i wyróżniony a jego prace prezentowane są na wystawie w sali plastycznej oraz w mediach społecznościowych.


Opiekunowie

Izabela Mikołajczewska  instruktor

Izabela Mikołajczewska – instruktor

Zajęcia prowadzone są przez Izabelę Mikołajczewską absolwentkę Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie o kierunku : Nauczanie plastyki w szkołach podstawowych i gimnazjach.

Jej celem jest rozwijanie umiejętności podopiecznych w wyrażaniu się poprzez sztukę i jej zrozumienie. Rozwijanie pasji, poznanie różnych technik twórczych. Zajęcia prowadzone są w miłej, i przyjaznej atmosferze pozwalającej dzieciom wyrażać siebie. 


Malwina Osieńska instruktor

Malwina Osińska – instruktor

Animatorka, przyszła terapeutka zajęciowa. Od 3lat współprowadząca kółko plastyczne “Akwarelka” w BCKiH Wahadło. Pasjonatka szeroko rozumianej sztuki i rękodzieła. Nieustannie poszukująca nowych inspiracji artystycznych. Miłośniczka epoki średniowiecza i oczywiście swoich akwarelowych podopiecznych.

Zajęcia

Dla Kogo?I grupa: dzieci w wieku od 5 do7 lat,
II grupa: dzieci w wieku od 8 lat do 12 lat,
Grupa zaawansowana: dzieci w wieku od 12 do 18 lat.
Termin zajęćGrupa młodsza: wtorek 16:30-17:30,
Grupa starsza: 17:45-18:45,
Grupa zaawansowana: czwartek 16:30-18:00.
Informacjetel. (54)4169929
e-mail: akwarelka@wahadlo.brzesckujawski.pl
Koszt60 zł/miesiąc

Zapisy na zajęcia są prowadzone TUTAJ: Grupa młodsza, Grupa starsza, Grupa zaawansowana