Musical Tak to u Nos jest – spektakle w Bydgoszczy, Kutnie i Inowrocławiu

Tak to u nos jest!

Musical Tak to u nos jest to opowieść o dziewczynie z Warszawy, która po śmierci babci wraca do małej miejscowości i odkrywa na nowo jego urodę, kulturę i społeczność, która z pasją kultywuje kujawskie tradycje. Występy w ogólnopolskiej telewizji , nowe przyjaźnie, łzy wzruszenia, konflikty, które staja się udziałem głównej bohaterki, sprawiają, że odkrywa swoją tożsamość. Cudowne piosenki, w brawurowych wokalnych i muzycznych wykonaniach, choreografie, kostiumy i miłość do miejsca, w którym się żyje sprawiają, że widowisko to na pewno zapadnie widzom w pamięć i wzruszy do łez. Spektakl jest efektem projektu, który został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Tegoroczne spektakle w trzech ośrodkach kultury będą zrealizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2023.


Gdzie zagramy? – terminy spektakli

Musical Tak to u nos jest odwiedzi trzy miejscowości: Bydgoszcz, Kutno i Inowrocław.
W Bydgoszczy zagramy w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy – 22 września 2023, godz. 19:00
W Kutnie w Kutnowskim Domu Kultury – 24 września 2023, godz. 12:00
W Inowrocławiu w ramach INOClassic w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu – 12 października, godz. 18:00


Odbierz bezpłatną wejściówkę

Spektakl jest efektem projektu, który został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Udział w widowisku jest bezpłatny. Należy odebrać bezpłatną wejściówkę w instytucji kultury w Twoim mieście.
Bezpłatną wejściówkę odbierzesz:
– Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
– Kutnowski Dom Kultury w Kutnie
– Teatr Miejski w Inowrocławiu / Informacja Turystyczno-Kulturalna w Inowrocławiu