Objazdowy Dom Kultury część I

Za nami pierwsze trzy przystanki na trasie tegorocznego Objazdowego Domu Kultury. Mieliśmy ogromną przyjemność bawić się, integrować, miło spędzać czas i poznawać świat teatru z mieszkańcami sołectw Sokołowo Parcele, Kąkowa Wola/Jądrowice i Machnacz.
Piękna pogoda, serdeczne przyjęcie ze strony gospodarzy, rodzinna atmosfera i uśmiech wypełniały godziny spędzone w czasie ODK . Największą atrakcją tegorocznych spotkań z mieszkańcami jest Teatr Miejsca Roberta Poryzińskiego. Dzięki wspaniałej osobowości i teatrze na 3ch kółkach dzieci i młodzież jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki mogą przenieść się do świata teatru. Przygotowane spektakle mają uczyć, bawić, uwrażliwiać na piękno sztuki. Dodatkowo animatorzy z Wahadła przygotowali specjalne animacje i mini warsztaty nawiązujące do teatralnej tematyki.
W przyszłym tygodniu odwiedzimy kolejne miejsca w naszej okolicy. Na mapie ODK w najbliższych dniach: Rzadka Wola, Pikutkowo, Brześć Kujawski (Pl. Władysława Łokietka/skwerek) i Brzezie)
Do zobaczenia!