Objazdowy Dom Kultury część II

Kolejne cztery wyjątkowe przystanki podczas tegorocznego Objazdowego Domu Kultury za nami. Sołectwa Rzadka Wola, Pikutkowo, mieszkańcy Brześcia Kujawskiego i Brzezia przyjęli nas z uśmiechem, serdecznością, życzliwością i otwartością. Objazdowy Dom Kultury organizowany przez Wahadło to doskonała okazja do wspólnego spotkania dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Animacje, zabawy, konkurencje oraz czas spędzony wspólnie pozwalają na integrację lokalnej społeczności. Uśmiechy, rozmowy, zabawy, wspólnie spędzony czas, rywalizacja w duchu fair play… tak wyglądają nasze wspólne spotkania.
Animacje, konkurencje sprawnościowe i warsztaty plastyczne sprawiają że każdy z uczestników ODK na pewno znajdzie coś dla siebie. Razem z animatorami z Wahadła w tym roku podróżuje niezwykły Artysta: Teatr Miejsca Roberta Poryzińskiego. Teatr miejsca, to jedyny na świecie teatr na 3ch kółkach który przemierza Polskę sprawiając radość, uwrażliwiając na piękno teatru i czarując publiczność swoimi przedstawieniami.

Dziękujemy mieszkańcom Rzadkiej Woli, Pikutkowa, Brześcia Kujawskiego i Brzezia za cudowne spotkania. Wasz uśmiech, radość i entuzjazm podczas wspólnych spotkań dodają nam energii i sprawiają że robimy to co kochamy.
Za nami 7 spotkań ODK. Kolejne już w połowie sierpnia.
Od poniedziałku z Wahadle startują letnie atrakcje na wakacje, czyli wakacyjne zajęcia.
Do zobaczenia!