Warsztaty i prywatka na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w Wahadle upłynął bardzo twórczo i taneczne. Najpierw w sali plastycznej kochane Babcie, Dziadkowie, wnuczki i wnuczkowie wspólnie stworzyli ceramiczne rzeźby przedstawiające podobizny Dziadków. Dwu, trzy a nawet czteroosobowe zespoły miały niełatwe zadanie pracy z gliną, ale współpraca z kochanymi Dziadkami to zapewne jedno z ulubionych zajęć wnucząt.

Wieczorem odbyła się wyjątkowa prywatka. Miłych gości powitali Dyrektor Agata Kubajka i Marcin Majewski, którzy z okazji wydarzenia przygotowali mini recital wyjątkowych piosenek. Już pierwsze utwory sprawiły, że na specjalnie przygotowanym miejscu do tańca pojawili się pierwsi odważni. Po zakończeniu koncertowej części prywatki na scenie pojawili się DJ China i DJ Kamino. Porwali oni wszystkich do tańca prezentując największe taneczne przeboje lat 60′, 70′ i 80′, które królowały na prywatkach kilka dekad temu. Specjalnie wyselekcjonowany muzyczny zestaw sprawił, że każdy znalazł coś dla siebie i do ostatniego utworu wszyscy bawili się doskonale tańcząc i śpiewając.

Wszystkim Babciom, Dziadkom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego i bardzo dziękujemy za udział w wydarzeniach zorganizowanych z okazji Waszego święta.